iPrzedszkole 2017/2018

Z powodów organizacyjnych nie korzystamy z kart zbliżeniowych (czytniki są wyłączone, kart zbliżeniowych nie wydajemy). Udało się nam wypracować lepszy system bez konieczności korzystania z kart, które musieli wykupować rodzice.

Nieobecności należy zgłaszać telefonicznie lub e-mailowo. Taka "tradycyjna" droga przekazywania informacji jest bezpieczniejsza i lepiej wpisuje się w naszą sytuację.

W roku szkolnym 2016/2017 i do grudnia 2018 r. (2017/2018) dostęp do Panelu Rodzica nie wiąże się z opłatami za tzw. aktywację konta.

iPrzedszkole

iprzedszkole

Od marca 2012 w przedszkolu fukcjonuje nowy system ewidencjonowania obecności dzieci iPrzedszkole. System działa w oparciu o indywidualne karty zbliżeniowe i dzięki wykorzystaniu przeglądarki internetowej, umożliwia każdemu rodzicowi:

Korzystanie z systemu wiąże się niestety z kosztem

Okres testowy, wprowadzający system, trwał do marca do czerwca 2012 roku - w tym okresie korzystania z systemu było dobrowolne.
Od 1 września 2012 roku system obowiązuje wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola. Okres przejściowy, umożliwiajacy adaptację i wypracowanie przez rodziców "nawyku" odbijania karty trwa do końca października. Od 1 listopada 2012 wszystkie opłaty naliczane są wg systemu kart zbliżeniowych.

Informacje o programie iPrzedszkole można znaleźć na stronie producenta oraz na poniższych skanach.