Ostatnia aktualizacja: 27.02.2017

Nasze przedszkole

Nasze Przedszkole jest największą placówką z oddziałami integracyjnymi na Żoliborzu. Mieści się w wolnostojącym budynku z ogrodem, usytuowanym na terenie osiedla mieszkaniowego w bezpiecznym oddaleniu od ulicy Elbląskiej. Cieszy się dobrą opinią wśród społeczności lokalnej i nie tylko, bowiem uczęszczają do nas dzieci z różnych części i okolic Warszawy.

Przedszkole posiada bardzo dobre warunki lokalowe: duże i słoneczne sale zabaw dla dzieci, bogato wyposażone w zabawki, pomoce dydaktyczne, kąciki zainteresowań, mebelki i sprzęt, który doskonale zabezpiecza aktualne potrzeby wychowanków. Ponadto dwie przestronne sale gimnastyczne, z których jedna wyposażona jest w sprzęt rehabilitacyjny oraz sprzęt specjalistyczny do prowadzenia terapii SI (integracji sensorycznej) oraz gabinet logopedy i psychologa, w ostatnich latach doposażony w specjalistyczny sprzęt terapeutyczny - komputer, sprzęt do badań, liczne pomoce dydaktyczne.

W roku szkolnym 2004/2005 został przeprowadzony generalny remont przedszkola. Rok później przeprowadzono remont elewacji oraz termomodernizację budynku, a latem 2009 r. zakończono przebudowę ogrodu i placu zabaw.