Uroczystość 50 -lecia Przedszkola

• 2024-03-05

W dniu 29 lutego w naszym przedszkolu miała miejsce uroczystość z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia Przedszkola.

Uroczystość rozpczęła się występem dzieci 6 - letnich. Dzieci ubrane w stroje ludowe, podczas przedstawienia zwiedziły różne regiony Polski. Wierszem, tańcem i piosenką przybliżyły najpiękniejsze zakątki naszego kraju.

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci

• 2024-03-05

Zajęcia adaptacyjne

Bardzo serdecznie zapraszamy na zajęcia adaptacyjne dla dzieci ubiegających się o przyjęcie do przedszkola.

Zajęcia będą odbywały w naszym przedszkolu raz w tygodniu w każdy poniedziałek od dnia 11 marca do 20 maja w godzinach od 16.30 do 17.30.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Prosimy o przyniesienie ze sobą obuwia na zmianę dla dziecka oraz  podwieczorku, (soczek ze słomką i owoc), który dziecko zje podczas spotkania.

• 2024-02-16

Rekrutacja do przedszkoli rozpocznie się 5 marca br. i będzie prowadzona z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacji.

Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji dostępne są w zakładce dla Rodziców a także na stronie Biura Edukacji: https://edukacja.um.warszawa.pl/aktualnosci5

Standardy ochrony małoletnich

• 2024-02-15

Drodzy Rodzice,

W naszym przedszkolu wprowadzono Standardy Ochrony Małoletnich, które opracowano w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom oraz eliminowania potencjalnych zagrożeń.

Dokument znajduje się na stronie internetowej placówki w zakładce dla Rodziców i jest  także dostępny dla wszystkich zainteresowanych na tablicy w holu przedszkola.

Dzieci zostały zapoznane z wersją skróconąw graficznej formie.

Osoby z personelu przedszkola zostały przeszkolone w zakresie ochrony małoletnich przed krzywdzeniem, w tym rozpoznawania oznak nadużyć, jak również podjęcia odpowiednich działań  w przypadku wystąpienia zagrożeń.

Wolne miejsca dla dzieci 3 - letnich

• 2023-10-03

Uprzejmie informujemy, że w naszym przedszkolu są jeszcze wolne miejsca dla dzieci trzyletnich posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Zapraszamy do kontaktu

Tel: ( 22) 633 90 82

SZANOWNI PAŃSTWO

• 2023-09-06

Serdecznie zapraszamy Państwa na zebrania grupowe

12 września (wtorek)

GR. I – godz. 17.00

GR. II – godz. 17.00

13 września (środa)

GR. III – 17.00

GR. VI – 17.00

14 września (czwartek)

GR. IV – 17.30

GR. V – 17.30

Pobrane (1)

Procedura Przyprowadzania i odbierania dziecka z Przedszkola

• 2023-02-08

Drodzy Rodzice!

Bardzo prosimy o zapoznanie się z procedurą przyprowadzania i odbierania dziecka z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 288. Zapoznanie się z poniższą procedują proszę potwierdzić składając podpis w grupie, do której uczęszcza dziecko.

Pobrane

• 2022-11-05

W dniu 28 listopada Pan fotograf będzie robił zdjęcia dzieciom, których rodzice wyrazili chęć zakupu kalendarza lub kartki.

Istnieje jeszcze możliwość dopisania się do list. Listy znajdują się u nauczycieli w grupach.

Szanowni Państwo,

• 2022-11-05

Od 18 listopada w naszym przedszkolu rozpoczynaja się zajęcia sportowe dla dzieci.

Zajęcia będą odbywały się w piątki.

Images (2)

Drodzy Rodzice!

• 2022-10-16

Dnia 18 października (wtorek) w naszym przedszkolu odbędzie się Dzień owocowo-warzywny.

W programie zaplanowane jest wspólne śpiewanie piosenek, recytowanie wierszyków, odgadywanie zagadek itp.

Zachęcamy Państwa do przebrania dziecka za wybrane warzywo lub owoc. Mile widziane również różnego rodzaju opaski lub akcenty owocowo-warzywne. Liczymy na Państwa kreatywność i pomysłowość.

Wszystkim przedszkolakom życzymy wspaniałej zabawy!!!